Читай.net     
♦ Экономика

Україна може отримати допомогу від Євросоюзу

Україна може отримати допомогу від Євросоюзу
Як стало відомо, на даний момент проводяться обговорення між Україною і Євросоюзом відносно пакету допомоги, оскільки країна втратила російський ринок після того, як були введені деякі обмеження на продаж ряду товарів.
За словами представника міністерства економічного розвитку і торгівлі України, українська сторона зараз веде переговори з Європейським Союзом на отримання певної допомоги у зв'язку з тим, що українськими виробниками був втрачений російський ринок. Відомо, що доки переговори йдуть на експертному рівні, проте деталі цього пакету приведені не були.
На недавньому засіданні Кабінету міністрів був розширений перелік, в якому вказані ті російські товари, які потрапили під заборону на ввезення в Україну.
Так, була розширена лінійка продуктів харчування, з яких забороненими для ввезення стали соуси і кетчупи, до них додалися риба і кондитерські вироби.
Варто відмітити, що такі заходи абсолютно не відбилися на списку продуктів, які зазвичай купують українці. Відмова від російського імпорту виявилася цілком безболісною. Оскільки російські продукти складають усього лише один відсоток від тих товарів, які імпортує Україна, то продуктовий кошик українців не страждає від такої заборони.
Окрім цього, велика частина продукції з Росії вважається умовно російською, оскільки вона є продукцією від світових брендів, а робиться на території РФ. А з огляду на те, що транснаціональні компанії зараз переорієнтовувалися, враховуючи нинішню ситуацію, то їх продукція завозиться з країн Євросоюзу. Деякі компанії взагалі вирішили перенести своє виробництво на територію України.

Опубликовано: 28.01.2016 16:36

Украина может получить помощь от ЕвросоюзаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia