Читай.net     
♦ Экономика

Україна розпродає залишки своєї незалежності

Україна розпродає залишки своєї незалежності
Напередодні президент України Порошенко підписав закон, який передбачає реформування газотранспортної системи, що дозволяє всім, включаючи і іноземців купити її по частинах.
У вівторок відповідний закон був опублікований в газеті «Голос України», яка є офіційним друкованим виданням українських парламентаріїв. Згідно цього закону, вся газотранспортна система країни і всі її підземні сховища знаходяться у власності держави, але керувати ними відтепер можуть спеціально створені для цього комісії, які можуть включати до свого складу і іноземних представників.
Українській державі поки належатиме контрольний пакет акцій, всі інші зможуть купити всі охочі - це можуть бути інвестори, які контролюються резидентами Америки, чи Європи.
Російські компанії цього зробити не зможуть. Згідно документа Україна планує до початку 2015 створити два різних підприємства-операторів газотранспортної системи і підземних сховищ газу. Все це буде зроблено в рамках реформування українського газового ринку.
За проекти це реформи 51% перебуватиме в руках ПАТ «Укртрансгаз» і 49% перейдуть у користування міжнародних партнерів. Нафтогаз вже підготував презентацію своїм західним партнерам, де акцентував увагу на тому, що всі кандидати будуть проходити жорсткий контроль.
Як зазначив Андрій Коболєв, що займає пост глави Нафтогазу, поки Україна не може продати всю газотранспортну систему. У той час як експерти зробили акцент на слові ПОКИ.

Опубликовано: 10.09.2014 18:18

Украина распродает остатки своей независимостиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: