Читай.net     
♦ Экономика

В Україні ажіотаж у відділах електротоварів

В Україні ажіотаж у відділах електротоварів
Сьогодні кожен без винятку українець готується до наступаючої зими. Їм вже було оголошено, що у зв'язку з катастрофічним становищем в газовій сфері їх очікує «холодна зима». Тому вони вирішили не чекати настання холодів, а відправилися в найближчий магазин електронної техніки для покупки «предмета першої необхідності» це зими - електричні обігрівачі. Крім того, продавці відзначили підвищення попиту на простирадла з підігрівом, термоодежда (термобілизна, термоноски і т.д.), а для вихованців сьогодні можна купити теплі килимки. Тому зовсім не дивно, що всі ці товари відразу ж підвищилися в ціні.
Проінспектувавши провідні інтернет-магазини, ми виявили, що практично ніде не можливо купити масляний радіатор, так як тільки вони там з'являються їх розкуповують в лічені хвилини, незалежно від ціни. До того ж кожен новий завіз товару виявляється на порядок дорожче, ніж був попередній.
Українці теж відзначили відсутність електронагрівачів у продажу. Вони зізналися, що після того, як почули звернення уряду про необхідність економити газ, електроенергію і почали утеплювати свої будинки, то відразу вирішили, не чекаючи, наступ морозів утеплювати своє житло. Для цього вони міняють старі вікна та двері, утеплюють фасади будинків, купують електричні обігрівачі тощо.
Опубликовано: 08.09.2014 18:15

В Украине ажиотаж в отделах электротоваровВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: