Читай.net     
♦ Экономика

Чим ще Україна замінить газ?

Чим ще Україна замінить газ?
Сьогодні Україна спішно шукає, чим би їй можна було в холодні зимові місяці замінити природний газ. Тому для даних цілей розглядається можливість його заміни біомасою, якій за попередніми розрахунками в країні є близько 27 млн. Тонн. А це за оцінками фахівців дасть можливість заощадити до 18% газу.
За словами Наталії Хоцянівської, представника Мін. Регіон. Розвитку: «По даному виду палива в країні є великий потенціал - близько 27 млн. Тонн палива знаходиться на полях і представлено у вигляді соломи, а так само інших біоматеріалів, що дозволить взимку економити до 18% споживаного газу».
Чиновниця зазначила, що сьогодні відсоток біомаси, який використовується для створення енергоресурсів у нашій країні знаходиться на рівні 1,24%. У той час як аналогічний показник у Європі сягає 7%, а в таких країнах як Швеція і Латвія становить від 22 до 28%.
Юрій Осіпіца, контролюючий управління житлової політики вважає, що потрібно розробити і як модно швидше ввести в дію заходи, які дадуть можливість замінити природний газ альтернативними видами палива, що дозволить заощадити бюджетні кошти.
Відзначимо, що для проведення наступаючого опалювального сезону 2014-2015 кабінет Міністрів встановив ліміти обсягів газу, які можна буде використовувати кожному регіону. За попередніми розрахунками в період з осені 2014 до весни 2015 країна використовує порядку 30230000000. Кубометрів газу.

Опубликовано: 05.09.2014 16:12

Чем еще Украина заменит газ?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: