Читай.net     
♦ Экономика

Після кого плаче дзвін

Після кого плаче дзвін
Були обнародувані дані про щомісячне дослідження споживчих настроїв ан Україні: в липні 2014г. вони погіршали на 1 пункт.
Успішно проведені вибори президента вселили надію, що економіка почне підніматися, але оптимиз розсіявся після кривавих подій на Донбасі. Громадяни розуміють, що у разі продовження цього "сценарію" слід чекати втрати робочих місць і погіршення економіки до критичного стану.
Індекс очікуваної динаміки по безробіття виріс на 14,5 пунктів в порівнянні з червнем; індекс доцільності великих покупок впав на 6,7 пунктів. Очікування по інфляції погіршали, а індекс виріс на 2,8 пункти. Після тривалого зниження індексу очікування девальвації, він все-таки виріс на 9,2 пункту. Падіння нацвалюти триває, і побоювання громадян підтверджують події липня. За місяць курс американської валюти виріс на 30 коп., і за 1-й тиждень серпня ще на 30 коп. З курсом продажу та ж історія: за тиждень серпня курс виріс на 30 коп. Але Нацбанк продовжує умовляти населення не піддаватися паніці. Пані Гонтарева, глава НБУ, навіть заявляє, що курс 15 грн за 1 долар взагалі не обговорюється.
Зростання вартості житлово-комунальних послуг відбулося. Електроенергія виросла на 11,3а природний газ - на 62,8Июль ознаменувався підвищенням тарифів на опалювання і гарячу воду - до 40 на водопостачання - до 60В загальному, в поточному році прогнозується падіння ВВП країни на 6объемов експорту послуг і товарів - на 11,6%.
Опубликовано: 11.08.2014 14:17

По ком плачет колоколВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии: