Читай.net     
♦ Экономика

Експерт шокував українців прогнозом по курсу ДОЛАРА та ЄВРО!!!

Експерт шокував українців прогнозом по курсу ДОЛАРА та ЄВРО!!!

Аналітики Citigroup переглянули прогноз для пари євро/долар, розраховуючи на більш значну стійкість єдиної валюти в найближчі 6-12 місяців, передає Корупція Маркет

Як говориться в огляді Citi, банк більше чекає паритету євро з доларом в наступні 12 місяців. За його оцінками, на цьому горизонті євро подешевшає до $1,04, а не до $0,98, як передбачалося раніше.

В ході торгів у понеділок євро коливається близько $1,0750, хоча в кінці грудня минулого року його курс опускався до $1,0388.

Менш оптимістичний прогноз Citi для долара пов’язаний в тому числі з затяжними баталіями адміністрації президента США Дональда Трампа на Капітолійському пагорбі через цілу низку законопроектів, включаючи скасування реформи охорони здоров’я попереднього президента Барака Обами (Obamacare).

За оцінками Citi, в довгостроковій перспективі посилення грошово-кредитної політики Федеральної резервної системи (ФРС) буде сприяти поступовому зміцненню долара. А в короткостроковій перспективі євро може виграти в разі ослаблення політичних ризиків у Франції: якщо Марін Ле Пен зазнає поразки в першому або другому раунді президентських виборів, євро може подорожчати до $1,10, вважають аналітики банку.
 

Опубликовано: 22.03.2017 22:17Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia