Читай.net     
♦ Экономика

На який курс долара чекати українцям в березні

На який курс долара чекати українцям в березні

Якщо МВФ виділить черговий транш, гривня може зміцнитися до позначки 26 гривень за долар, впевнений аналітик “Альпарі”.

Пропозиція на валютному ринку в Україні починаючи з середини січня перевищує попит, в результаті гривня трохи зміцнилася. Тенденція перевищення пропозиції валюти над попитом триватиме і в березні, а значить, вартість долара залишиться під тиском, впевнений старший аналітик “Альпарі” Вадим Іосуб, передає Корупція.Маркет

“Зараз ситуація з траншем в один мільярд доларів офіційні особи характеризують словами “всі принципові питання врегульовані, залишилося узгодити дрібні технічні деталі, і гроші прийдуть”. Однак, як ми всі добре пам’ятаємо з попереднього досвіду, “узгодження дрібних технічних деталей” може тривати місяцями, і питання виділення траншу не варто вважати вже справою вирішеною. Якщо до кінця березня гроші МВФ все-таки прийдуть, то НБУ може менше хвилюватися за величину резервів і скоротити, а то й зовсім призупинити аукціони з купівлі валюти”, – пояснює експерт.

В цьому випадку долар до кінця березня знизиться, і опиниться в діапазоні 26,0-26,5 гривні, впевнений аналітик.

В іншому випадку, якщо грошей МВФ так і не буде, НБУ буде змушений поповнювати резерви, заважаючи тим самим падінню долара.

При такому варіанті розвитку подій долар залишиться поблизу нинішніх рівнів, тобто близько 27
 

Опубликовано: 24.02.2017 16:45Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia