Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Автобуси «Богдан» переводять на газ

Автобуси «Богдан» переводять на газ
Протягом останнього десятиліття, автобуси «Богдан» стали звичним видом міського транспорту для громадян України. Зручний салон, достатня кількість місць для сидіння і візуально зручна забарвлення в умовах будь-якого населеного пункту завоювали безліч позитивних відгуків пасажирів. Для автоперевізників даний транспортний засіб, також, не представляє клопоту, досить маневренно на українських дорогах.

Єдиним питанням, особливо останнім часом, стала проблема дорожнечі палива, вартість якого відображається на загальних витратах як перевізника, так і пасажира. Для того, щоб не втратити своїх покупців і розширити сегмент продажів, компанія АТ «АК» Богдан Моторс »вирішило йти в ногу з сучасними реаліями ринку: днями керівництво підприємства заявило про завершення підготовчих робіт і готовності до серійного випуску автобуса" Богдан А22115 ", який буде працювати на газі.

На сьогоднішній день завод в змозі виробляти максимум 2200 одиниць автобусів на рік. Новий транспортний засіб, призначений для перевезення пасажирів, використовує як паливо метан, який мінімально забруднює атмосферу, якщо порівнювати з іншими пасажирськими транспортними засобами, які експлуатуються на дизельному паливі. Автобус сконструйований з урахуванням всіх сучасних вимог для перевезення пасажирів з різними фізичними даними: користуватися салоном комфортно як для пасажирів з дітьми, так і для інвалідів, а також, для перевезення різного багажу, включаючи інвалідні крісла, коляски, велосипеди і т.д.

Опубликовано: 21.07.2017 15:51

Автобусы «Богдан» переводят на газВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia