Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Українські автолюбителі вивели на п'єдестал нового фаворита

Українські автолюбителі вивели на п'єдестал нового фаворита
В Україні було проведено аналіз автомобільних переваг за останні 12 місяців і результат показав, що українці, в більшості випадків, залишаються вірні легковим транспортним засобам С-класу. У процентному співвідношенні - це трохи більше 40% від загальної кількості автомобільних придбань на первинному ринку. Перегнав ці показники тільки автомобіль типу кросовер.

Зміни торкнулися переваг автовласників С-класу. Зріс попит на автомобілі типу C LowCost, які є машинами бюджетного сегмента при ціні нижче 15 000 євро. Збільшився попит до 5%, також, на легкові транспортні засоби серії C-Volume і C-Premium. Ці зміни уподобань покупців відбулися за рахунок простою продажів седанів на 15% в бюджетних варіантах і на 5% впав попит на седани середнього цінового сегмента. У першому півріччі минулого року, покупці активно набували легковий автомобіль Mazda3, посунувши Кіа Сід і Форд Фокус, фа друге і третє місця, відповідно.Але все змінилося за рік: на сьогоднішній день лідером продажів в даному сегменті став автомобіль Форд Фокус, який українці готові охочіше купувати. Німецький виробник за вказаний період наростив продажі на 60%.

Сегмент преміум С-класу вивів в лідери Volvo V40CC, випередивши Audi A3 - продажу якого в минулому році були названі найактивнішими в Україні. Вольво вдалося наростити продажі на 1000%. Також, українці зацікавилися BMW першої серії, що в результаті поставило на друге місце рівні продажу двох автомобілів - Audi A3 і BMW серії 1.

Опубликовано: 29.06.2017 23:29

Украинские автолюбители вывели на пьедестал нового фаворитаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia