Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

В Україні вдосконалять систему контролю автопарковки

В Україні вдосконалять систему контролю автопарковки
В Україні, особливо в великих містах, склалася катастрофічна ситуація з паркуванням. Проблема не тільки в тому, що паркувальних місць не вистачає, а у відсутності культури поведінки на дорозі у багатьох водіїв. Наприклад, в столиці, парковка має хаотичний порядок.

Незабаром українці і приїжджі ознайомляться з цивілізованою паркувальної системою, якій вже не перший рік користуються в містах Європи та Сполучених Штатів. Згідно з текстом проекту закону № 5364 «Про внесення змін до де-якіх законодавчо АКТІВ України относительно Реформування СФЕРИ Паркування транспортних ЗАСОБІВ», прийнятого депутатами Верховної Ради в першому читанні, повсюдно будуть встановлені фото- і відеокамери, які фіксуватимуть порушення правил парковки.

Порушнику виписуватимуть штраф. Така система покарань, на думку авторів проекту, повинна дисциплінувати водіїв, які згодом звикнуть до впорядкованої системі, що, в свою чергу, поліпшить ситуацію на дорогах. Мова, також, йде про автоматизовану систему контролю внесення оплати за паркувальне місце і обрання інспекторів, які будуть відповідати за парковку. Повідомлення про те, що водій припаркував автомобіль в недозволеному місці і зобов'язаний заплатити штраф, буде залишати на лобовому склі, під двірниками.

Якщо транспортний засіб створює серйозну перешкоду для інших учасників руху або незаконно припарковано на місцях для машин під управлінням інвалідів, його відвезе евакуатор, а це вже зовсім інші витрати і великі витрати часу, ніж пошук оптимального паркувального місця.

Опубликовано: 10.06.2017 19:25

В Украине усовершенствуют систему контроля автопарковкиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia