Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

У компанії Форд очікуються зміни

У компанії Форд очікуються зміни
У пресу просочилася інформація про те, що незабаром у всесвітньо відомої автомобільної корпорації Форд спорожніє кабінет генерального директора. Йдеться про відставку глави компанії Марка Філдса. Як його заміни, найімовірніше, побачать Джеймі Хеккет, який зараз є головою «дочки» корпорації Форд - підприємства Ford Smart Mobility LLC.

Офіційною версією, яка пояснює причину такого рішення членів правління і особисто голови ради директорів Білла Форда, названа «втрата довіри». Філдс став на чолі корпорації в 2014 році і керує нею до цього дня. Протягом зазначеного періоду під його керуванням виявлялася роз'єднаність колективу, що позначається на продуктивності праці. На думку ради директорів, виявилося, що Філдс не володіє достатніми лідерськими і управлінськими навичками, а також необхідними рисами характеру, які можуть допомогти об'єднати людей навколо однієї загальної ідеї в ім'я розвитку компанії. Правління стурбоване відсутністю грамотної стратегії, що призвело до падіння котирувань акцій корпорації Форд майже на 40%.

Можливого наступника «керма» корпорації виповнилося 62 роки. Він має досвід керівництва виробничою компанією з виготовлення офісних меблів. Відмінно зарекомендував себе перед членами правління Форд, будучи протягом трьох років в складі ради директорів корпорації. На думку членів правління, саме цей досвідчений менеджер виведе корпорацію Форд з того жалюгідного стану, куди вона потрапила під непрофесійним керівництвом Марка Філдса.

Опубликовано: 24.05.2017 19:34

В компании Форд грядут переменыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia