Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

В Україні зміниться покарання за неправильну парковку

В Україні зміниться покарання за неправильну парковку
Як передає replyua.net з посиланням на UBR, Верховна Рада збирається прийняти законопроект про посилення відповідальності за порушення паркування в місцях, які призначені для людей з обмеженими можливостями.

Законопроект був поданий до ВР ще в кінці минулого року, проте проект постанови з'явився в парламенті тільки на цьому тижні. Законопроект спрямований на зміну відповідальності автомобілістів. Зокрема, якщо автомобіль буде припаркований на стоянці для інвалідів, штраф буде збільшений до 1020 гривень - 60 неоподаткованих мінімумів. Такий же штраф накладуть на водія, якщо він буде створювати перешкоди для руху інвалідного транспорту. У законопроекті значиться і ще один цікавий пункт - тепер інвалідів не притягатимуть до відповідальності за створення аварійної ситуації.

Однак іншим учасникам руху, винним у створенні аварійної ситуації, доведеться заплатити штраф у розмірі 680 гривень - 40 неоподаткованих мінімумів. Також законопроект передбачає штраф у розмірі 60 неоподатковуваних мінімумів для посадових осіб, які обладнали місця для паркування для інвалідів на стоянках, в тому числі і біля житлових будинків.

Опубликовано: 23.02.2017 20:59

В Украине изменится наказание за неправильную парковкуВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia