Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Із-за потужного вибуху в Китаї були знищені тисячі іномарок

Із-за потужного вибуху в Китаї були знищені тисячі іномарок
    Днями портове місто, яке знаходиться неподалік від китайської столиці, було епіцентром щонайпотужнішої пожежі, яка стала причиною серії не менш руйнівних вибухів. Із-за детонації вибухової речовини, яка знаходилася в контейнері, розташованому на території порту, сталася ця техногенна катастрофа.
    Потужність ударної хвилі була настільки сильною, що вона була зафіксована місцевими сейсмічними приладами і ощутима була на протяжності більше десяти кілометрів.
    На цьому ж портовому складі було розміщено декілька тисяч автомобілів. Як з'ясувалося, вибухом були знищені півтори тисячі автомобілів марки Renault.
    Французький автомобільний концерн підрахував збитки і повідомив про збиток на тридцять три мільйони доларів. Проте компанія повідомила, що ця цифра не є точною і остаточною.
    Окрім цього окрім Renault постраждав також і автогігант Volkswagen, про збиток якого ми ще дізнаємося, оскільки в концерні доки утруднюються назвати точну суму завданого їм збитку. Найбільшого збитку пожежа завдала лінійці моделі Beetle. Вони також знаходилися на цьому складі.
    На жаль, вибухи в порту ще тривають і до цього дня. По потужності вони вже стають слабкіше, проте поновилися стовпи чорного гару. Триває евакуація людей, оскільки є велика загроза поширення токсичних речовин. Кількість жертв катастрофи зростає. За офіційними даними загинули вісімдесят п'ять чоловік. Сімсот двадцять отримали поранення різної міри.

Опубликовано: 15.08.2015 20:31

Из-за мощного взрыва в Китае были уничтожены тысячи иномарокВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia