Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

У Лондоні через нерухомість йде відмивання грошей

У Лондоні через нерухомість йде відмивання грошей
За допомогою купівлі нерухомості в Лондоні відбувається відмивання мільярдних сум іноземними шахраями. Незаконно отримані долари стають цілком легальними. Тому не дивно, що лондонська нерухомість стала такою популярною, а ціни на неї підскочили неймовірно.
За словами директора британського відділу по боротьбі з економічною злочинністю, вартість житла в Лондоні неухильно зростає, оскільки іноземні злочинці приховують свої капітали на території Сполученого Королівства. При цьому він зажадав від агентів, що займаються продажем нерухомості, повідомляти владу про кожного підозрілого покупця.
Влада Британії стурбована кількістю будинків і апартаментів, які скуповують офшорні компанії, оскільки саме через них йде відмивання грошей. У останні три місяці податкова інспекція Великобританії отримала сто п'ятдесят мільйонів фунтів стерлінгів від продажу нерухомості, яку придбали компанії і інвестиційні фонди. Левова частка податку від продажу поступила з Челсі, Кенсінгтона і Вестмінстера. Це найбагатіші райони Лондона. Саме це стало причиною стрибка цін на нерухомість.
Тому агентів з продажу нерухомості зобов'язали повідомляти про кожен підозрілий випадок спроби придбання лондонської нерухомості. Інакше ці операції можуть кваліфікувати як кримінальний злочин.

Опубликовано: 13.08.2015 23:49

В Лондоне через недвижимость идет отмывание денегВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia