Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Новинка Nissan Leaf, світиться в темряві

Новинка Nissan Leaf, світиться в темряві
Вчора, японці презентували своє нове творіння автомобільної індустрії, новий Nissan Leaf, який світиться в темряві. Вся справа в тому, що японці почали використовувати нову фарбу, яка в темряві світиться. Всі моделі автомобілів покривалися спеціальною фарбою, яка протягом дня накопичує ультрафіолет і вже ввечері, вона світиться.
У «Nissan» презентували новий електрокар «Nissan Leaf», який в темряві світиться. Про це вчора повідомив Сars Сoops. Модель автомобілів покрили спеціалізованої фарбою, в яку доданий алюмінат стронцію. Це, зазначимо, нове біологічно хімічне інертна речовина з яскравим кольором. Це покриття здатне протягом дня накопичити ультрафіолет і ввечері світитися.
Також «Nissan» показав «Juke» на гусеницях.
Японці авто прома відзначили, що дана технологія вже давно працює в тюнінгованих компаніях, проте жоден автомобільний виробник ще не застосовував її офіційно.
Також заявлено було про те, що «Nissan» зараз тестує компактвен «Note», який спеціально був покритий даної спеціальною фарбою. До складу даної фарби входить водовідштовхувальний і жіроотталківающій елемент.
Поки що ще невідомо, чи буде цей японський автомобільний виробник пропонувати свою нову світиться фарбу, як якусь опцію для «Leaf». У японській компанії заявили, що настане час, коли ця фарба стане доступною, то про якість покриття 25 років думати не треба буде.
Нагадаємо, що даний автомобіль в продаж надійшов ще у 2010 році. Він оснащений електрокаром і розвиває швидкість до 109 к.с.

Опубликовано: 14.02.2015 13:27

Новинка Nissan Leaf, светится в темнотеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia