Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Чому бензин взимку витрачається більше?

Чому бензин взимку витрачається більше?
З настанням зими, або ж під час снігопаду, авто любителів лякає те, що вони починають частіше заїжджати на заправки. Тепер це трапляється не раз на тиждень, а практично через день. При цьому вони думають про те, з чим це пов'язано, з машиною або ж з неякісним бензином. З'ясувати це взялися експерти. Дослідження показала, що взимку, дійсно, бензину витрачається набагато більше, ніж в іншу пору року. Вся справа в тому, що взимку працюють практично завжди, пічка, підігрів двигуна, склоочисники і підігрів покришок. Тепер можна зупинитися детально.
• Прогрівання двигуна призводить до витрати бензину. Цей процес вимагає палива. Трата палива складає до 10% палива.
• Енергетична завантаженість автомобіля включає в себе грубку, підігрівання сидіння. Експерти встановили, що якщо одночасно включити піч, підігрів, фари, то авто власнику необхідно приготуватися до того, що ще 10% палива піде.
• Гума зимова призводить до того, що високе її якість здатне зменшити споживчість палива. Шини, які відштовхують сніг і води, зменшують кількість палива.
• Пробки взимку також призводять до збільшення витрати палива. Багато хто саме взимку проводять більше часу за кермом, особливо якщо справа йде до новорічних свят. Дорожні служби, працюючи халатно, також є причиною витрати палива.
• Швидкість руху в зимовий час набагато нижче, ніж влітку. Постійні пробки також є причиною витрати палива.
• Зимовий стиль водіння і руху автомобіля тягне за собою збільшення споживчість палива. Сніг надає колесам опору, а це в свою чергу призводить до витрати бензину.
Саме тому взимку, як крути, пального споживається набагато більше, ніж в іншу пору року.
Опубликовано: 31.01.2015 18:21

Почему бензин зимой расходуется больше?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia