Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Хто заплатить за ремонт вітчизняних доріг

Хто заплатить за ремонт вітчизняних доріг
У Кабміні придумали, що стягувати гроші на утримання українських доріг можна з іноземців, які в'їжджають на територію України. Ввести це планують вже з 2016 року.
Виходячи з цього законопроекту, власники автомобілів, маса яких 3,5-40 тонн, повинні будуть заплатити 0,04 євро за 1 проїханий ними кілометр української траси. Для автомобілів важче 52 тонн, ця плата становитиме 0,54 євро за 1 кілометр. На даний момент ця плата в два рази нижче.
Ще одне нововведення - плата за в'їзд, а так же перебування на території України автомобілів легше 3,5 тонн. Маються на увазі всі автомобілі, які не зареєстровані в країні. Так іноземець, який приїхав до нас на своєму автомобілі повинен буде заплатити 2 євро на добу, які він пробуде тут, 7 євро за 1 тиждень, 25 євро за 30 календарних днів, 120 євро за 6 місяців і 200 євро, якщо він хоче залишитися тут на рік.
Сьогодні практика стягування плати за проїзд існує в інших країнах. Адже як стверджують фахівці, комерційний транспорт приносить велику утрату дорожньому покриттю, ніж легковий. І хтось же повинен компенсувати ці витрати. Ось тільки брати плату за проїзд українськими дорогами, якість яких знаходиться під великим питанням, щонайменше, некоректно.

Опубликовано: 26.08.2014 19:04

Кто заплатит за ремонт отечественных дорогВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia