Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Поплаваємо на авто

Поплаваємо на авто


Стали відомі плани американської компанії Tesla з розширення свого модельного ряду. Як повідомив Елон Маск, керівник Tesla, в найближчому майбутньому будуть представлені дві новинки: середньорозмірний седан і кросовер. Першу модель, яка за габаритами буде на 20 відсотків менше, ніж Tesla Model S, випустять вже в 2017 році.
Також Tesla хоче випустити електрокар, який зможе їздити під водою. «Випуск такої моделі для нас не є пріоритетним. Тим не менш, з технічної точки зору ми знаємо, як його реалізувати. Автомобіль отримає начинку від Model S і буде виконаний у стилі Esprit», - сказав Маск. За його словами, покупка автомобіля-амфібії Lotus Esprit Джеймса Бонда надихнула його на розробку аналогічної моделі.
Раніше повідомлялося, що Tesla випустить модель, яка виявиться значно дешевше Model S. Передбачалося, що новинка отримає назву Model E і коштуватиме близько 30 тисяч доларів. Автомобіль оснастять більш дешевими акумуляторами, ніж у Model S, з якими авто зуміє подолати без підзарядки до 320 кілометрів.
Крім того, наприкінці минулого року ряд американських ЗМІ оприлюднили інформацію, що Tesla планує випустити пікап. Повідомлялося, що автомобіль буде базуватися на платформі Model X.
«Ми прагнемо випустити кілька екземплярів X в кінці наступного року, але на запланований обсяг виробництва можна вийти до середини 2015», - повідомив Елон Маск.


Опубликовано: 10.06.2014 21:15

Поплаваем на автоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia