Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Чекаємо осіннього сюрпризу від Volkswagen

Чекаємо осіннього сюрпризу від Volkswagen


Німецький концерн Volkswagen зробив заяву , що вже цієї осені з'явиться новий Passat восьмого покоління. Стало відомо , що моделі B8 дістанеться 240-сильний бітурбодізель 2.0, який дебютував на 35 Міжнародному моторному симпозіумі у Відні. У восьмому поколінні Volkswagen отримає новітню преселектівну 10-ступінчасту КП, яка згодом повністю витіснить 6-діапазонну трансмісію DSG.
Швидше за все , новий чотирициліндровий твінтурбодізель 2.0 в моторній гамі чергового Volkswagen Passat стане топовим двигуном на важкому паливі. З ним буде поєднуватися МКП , і на зміну 6-ступінчастому преселективному «роботу» DSG в майбутньому прийде коробка про десять щаблях. Однак , як зізнався технічний бос компанії Ганс-Якоб Нессер , її поріг вхідного крутного моменту - 500 Н.м , а пікова тяга нового агрегату цілком може перевалити за півтисячі Н.м. Поки неясно , коли дебютує DSG наступного покоління , зате достеменно відомо , що дана трансмісія буде встановлюватися як поперечно , так і поздовжньо . Іншими словами , її зможуть отримати і автомобілі марки Audi - «Фольксвагенам» з класичною компоновкою ( Phaeton, Touareg і Amarok ) більше підходять традиційні «автомати» .
Нагадаємо , що європейський Volkswagen Passat B8 , заснований на модульній платформі передньопривідною MQB , ймовірно , буде схожий на китайську чотирьохдверну Magotan.

Опубликовано: 10.05.2014 17:14

Ждем осеннего сюрприза от VolkswagenВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia