Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Спати за кермом забороняється!

Спати за кермом забороняється!


Дрімота за кермом - одна з причин дорожньо-транспортних пригод зі смертельними наслідками . Як тільки водія хилить на сон , він починає втрачати пильність , концентрацію , і, врешті-решт , може втратити повний контроль . Щоб уникнути цього , рекомендують зупинитися і трохи поспати або випити кухоль міцної кави.
Але французькі вчені з'ясували цікаву деталь: для того щоб поліпшити концентрацію і позбутися бажання подрімати , потрібно лише подивитися на синій колір. Як виявилося , саме цей колір сприяє підвищенню концентрації та уваги водіїв. І діє він ефективніший , ніж міцна кава , запевняють учені.
Забудьте про велику чашку кави або банку з енергетичним напоєм , які ви зазвичай вживаєте , перед тим відправитися в довгу нічну поїздку на автомобілі . Для того щоб не заснути за кермом вам цілком буде досить неяскравого синього кольору.
Дослідники з французького Université Bordeaux Segalen і їх шведські колеги довели експериментальним шляхом , що постійний вплив синього кольору в питанні поліпшення концентрації уваги «нічних водіїв» виробляє відмінний ефект . Таке відкриття дозволить розробникам інтер'єрів в автомобілях перейти на сині підсвічування в приладах і датчиках.
До речі , деякі радикали , які шукають способи боротьби зі сном за кермом , пропонували пускати слабкі електричні розряди в крісло водія , але використання синього кольору таки, здається гуманніше .

Опубликовано: 18.04.2014 21:56

Спать за рулем запрещается!Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia