Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Бережись автомобіля

Бережись автомобіля

Нещодавно з сином знаменитого народного депутата- ударівці Сергія Куніцина трапилася ціла історія. У соціальних мережах він поширив інформацію про те , що під час його візиту до Криму у нього відібрали його улюблений автомобіль . Зробили це , на його думку , представники самооборони .
Як розповів Олексій , він приїхав додому на півострів з однією метою - вивезти свій улюблений Nissan GT-R , який не раз брав призи на перегонах (Олексій захоплюється цим видом спорту). Спосіб , який міг відвезти улюбленця з Криму , був один - залізничний шлях . Під час спроби відправити автомобіль до хлопця підійшли озброєні люди і попросили пред'явити документи. З паспорта ні дізналися , що Олексій - син колишнього нардепа , тому просто відібрали авто , а його самого допитували. На якийсь час хлопець взагалі зник , що батько не міг з ним зв'язатися , і природно став бити тривогу. Але Олексія відпустили додому без «Ніссана» - комусь дістався цей дорогий екземпляр. За словами Олексія , озброєні люди чекали наказу від Аксьонова , щоб виставити машину на аукціоні. А через п'ять годин слід машини прохолов зовсім . Ніхто не знає про місцезнаходження її .
Сам потерпілий не говорить , скільки коштував Nissan GT-R. Попередня оцінка - від 83 до 145 тисяч доларів. Але сума може бути набагато вище , так як автомобіль адаптували під гоночні умови. Оцінити точно вартість машини можна , але тільки заглянувши їй під капот.

Опубликовано: 16.04.2014 18:20

Берегись автомобиляВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia