Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Конфісковано партію сільгосптехніки

Конфісковано партію сільгосптехніки

У Києві оперативниками податкової міліції вилучена велика партія імпортної сільгосптехніки ( мотоблоків і тракторів ) вартістю близько 40 мільйонів гривень. Це відіб'ється на всьому сегменті ринку тракторів України .
За повідомленням прес-служби Міндоходів , останні два роки на територію України ввозилися мотоблоки та трактори з одного підприємства , яке потрапило в поле зору оперативників. Той факт , що техніка декларувалася за цінами нижче тих , що встановлює завод-виробник , привернув правоохоронців.
Попередні висновки Міндоходів говорять про недоотримання великих сум у скарбницю держави . Якщо вважати несплату ПДВ протягом двох років , то казна держави могла б поповнитися на 3 мільйони гривень. А якщо підрахувати , що дана техніка реалізовувалася через мережі Інтернет за готівку без відображення цього у податковій звітності , то сума збитку державі значно збільшується - близько 10 мільйонів гривень.
Правоохоронці обшукали підозріле підприємства та вилучили ще 750 одиниць сільськогосподарської техніки на суму понад 40 мільйонів гривень. В основному , це корейські і китайські міні-трактори . Експерти вважають , що ця подія призведе до того , що ринок тракторів України «просяде» ще на додаткові 5 відсотків в кількісному вираженні. Казна постраждала не тільки за минулі роки , а й на поточний рік однозначно.

Опубликовано: 10.04.2014 18:43

Конфискована партия сельхозтехникиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia