Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Набуваємо іномарку закордоном

Набуваємо іномарку закордоном

Ви хочете іномарку , але не можете знайти на вітчизняному ринку потрібну вам модель. Можна придбати авто закордоном . Для цього розглянемо декілька варіантів покупки.
Безпосередня поїздка до Європи. Для цього треба б володіти мовними знаннями , інакше продавець може укласти такий договір купівлі-продажу , який обійдеться вам втридорога. Не беріть машину , яка використовувалася для навчання , була в аварії або належала якійсь фірмі . Переконайтеся , що машина пройшла техогляд і отримала транзитні номери. Пам'ятайте про страховий поліс - беріть терміном не менше 15 днів .
Через фірму. Звертайтеся у великі компанії , які мають повний пакет послуг. Це обійдеться трохи дорожче , але ви не підхопите крадену машину. При цьому фірма справить купівлю та транспортування , сама поставить машину на облік. Але читати договір обов'язково!
Самостійно через аукціон. Можна спробувати щастя і через аукціони. Вони бувають двох типів: спеціалізований (для професіоналів) і стандартний , але з прихованою мінімальною ставкою . Якщо ви володієте знаннями про це , то ризикуйте . Якщо ні - попадетеся на незнанні законів.
Пам'ятайте: будь-який з трьох варіантів містить відсоток шахрайства. Купівля через аукціон дешевше , через фірму - дорожче , але надійніше через складання договору . Самостійна поїздка дозволить особисто оглянути автомобіль і переконатися в нормальному стані.

Опубликовано: 05.04.2014 20:14

Приобретаем иномарку заграницейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia