Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Volvo пропонує нові технології

Volvo пропонує нові технології
Компанія Volvo представила громадськості анонс нових технологій і розробок для нових автомобілів. Власне особливість цих технологій у тому, що вони будуть водіїв попереджати про наближення до слизькій ділянці дороги. Саме вони найчастіше призводять до різноманітних аварій, а попередження дозволить знизити ймовірність зіткнення, бути уважнішими і підвищити безпеку. Завжди до цього прагнуть виробники будь-якого виду транспорту, адже і попит на таку продукцію значно вище.
Суть в тому, що автомобіль має спеціальну бездротову систему, яка підключена до спеціальних хмарним серверам. Якщо авто рухається по ділянці дороги, який зарахований до небезпечних, то спеціальний вбудований комп'ютер проводить аналіз поверхні дороги і пропонує водієві свою оцінку ситуації. В результаті всі підключені в мережі авто отримують дану інформацію, оскільки вона передається на сервер. Окрему увагу буде приділено серверам, адже інформації буде багато, а її необхідно швидко обробити і передати, зберегти і певний час зберігати.
Розумний автомобіль зможе попередити водія про ймовірність виникнення ожеледі на дорозі, і які заходи необхідно вжити, щоб убезпечити себе та інших пасажирів автомобіля. Природно, будь-які неполадки і наслідки аварії можна усунути в СТО у Вишгороді. Краще не допускати зіткнень, щоб не усувати потім наслідки і не проходити лікування. Не варто забувати і про те, що аварії можуть бути і зі смертельним результатом, що ні порадує нікого.
В автомобілі безпека відіграє дуже важливу роль. Виробники постійно вдосконалюють автомобілі, щоб користувачі відчували себе за кермом впевненіше і безпечніше. Нова технологія дозволяє значно підвищити рівень комфорту поїздки і безпеки. Головне, чітко розуміти, що говорить нова система і слідувати її рекомендаціям. До впровадження технології в автомобілі вона ще не раз пройде оцінку, тестування і отримає відгуки професіоналів. До тих пір необхідно самостійно навчитися стежити за дорогою і вчасно йти від небезпеки, бути обачнішими на небезпечних ділянках дороги. Сучасна техніка дозволяє заздалегідь побачити поворот, почути про нього, попередити багато факторів на дорозі.
Спочатку нову технологію планують використовувати для траси і гоночних автомобілів, але пізніше вона повинна з'явитися і в призначених для користувача версіях. Якщо вона зарекомендує себе, як ефективна, то незабаром всі машини будуть оснащені такими системами і безпеку на дорозі стане реальністю, а не мрією.
Опубликовано: 29.03.2014 20:05

Volvo предлагает новые технологииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia