Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Обладнання для магазинів та ресторанів. Жарочні шафи.

Обладнання для магазинів та ресторанів. Жарочні шафи.

Зараз вибір обладнання та його виробників для професійного виробництва продуктів харчування дуже широкий. Однак підприємства громадського харчування і торгівлі роблять свій вибір на користь вітчизняного виробника. Це відбувається з багатьох причин , перш за все за співвідношенням параметрів вартості та якості обладнання.
Шафи для смаження і випікання.

Жарочні шафи виробляються в Росії давно і нічого принципово нового в їх конструкції не відбулося. Хіба що , при комплектації стали використовувати не тільки російську , а й імпортну фурнітуру та технічні системи . Лідерами у виробництві є « Петрохладотехніка » , Чувашторгтехника , Проммаш , Тулаторгтехніка . Так , наприклад , сайт компанії Петрохладотехніка , дає докладний опис всієї лінійки , що випускаються жарочні шаф - http://ooopht.ru/company.html , а крім того , там можна ознайомитися з повним асортиментом , описом і прайсами на випускається обладнання .

Безсумнівною перевагою жарочні шаф вітчизняного виробництва є те , що в системі громадського харчування працює багато старих фахівців, які отримали освіту і навички роботи на радянському обладнанні. При роботі з російським устаткуванням , їм не доводиться переучуватися , вони повністю адаптовані до такої роботи .
Важливим чинником на користь вітчизняного виробника є те , що випускається устаткування відповідає вимогам європейського ринку , тому що Європа використовує « евродуховку » , там прийнятий стандартний розмір ємностей і тому розмір самого духової шафи теж повинен відповідати .
Сфера застосування .

Жарильна шафа є невід'ємним атрибутом будь-якої кухні . Їх можна розділити по сфері використання :

    
Побутові
    
професійні
    
Промислові ( пекарські , для випікання хліба та хлібобулочних виробів )

З побутовими жарочномшафі або духовками ми стикаємося щодня у себе вдома. Це обладнання всім добре відомо . Але для ведення бізнесу таке обладнання непридатне , занадто маленька продуктивність не дозволяє в умовах великої кількості споживачів використовувати побутові духовки .

Для підприємств громадського харчування , таких як ресторани , їдальні, кафе , кафетерії з великою прохідністю , магазинів кулінарії або відділів кулінарії у великих мережевих магазинах використовують професійне обладнання. Професійні пекарські шафи відносять до « теплового обладнання ». Основне їх призначення - випікання , запікання , обсмажування , розігрів . Широко застосовуються в приготуванні випечних , кондитерських , м'ясних , рибних , яєчних , страв з птиці.

Сфера застосування обумовлена ​​особливостями процесів технологічної обробки продуктів харчування. Можуть використовуватися самостійно , але часто жарочні шафи є ланкою в цілій технологічному ланцюжку приготування того чи іншого товару.
Принцип роботи .

В основі принципу роботи будь-яких жарочні шаф лежить закрита , нагрівається зсередини камера - секція. Чим більший обсяг має така камера , тим більшу продуктивність вона може забезпечити.

Будь духовку працює за схемою звичайної духовки . Це обов'язковий закритий обсяг , його забезпечує закривається камера , в яку вбудовані нагрівальні електротена. Кількість тенів і їх розташування роблять безпосередній вплив на сферу застосування кожного такого шафи. Температурний діапазон , який забезпечує нагрів камери , досить широкий , аж до 330 градусів. Цього цілком вистачає для випуску кінцевого продукту. Кількість нагрівальних елементів впливає на максимальну температуру розігріву духовці . На цей параметр також безпосередньо впливає теплоізоляційні властивості шафи і щільність закриття.

Залежно від потреб , жарочні шафи випускають у вигляді « одно- двох -і трьох - секційних апаратів» , коли на одній і тій же підставці розташована або одна , або до трьох секцій духовці . Підставка адаптована під зріст людини і зручна для роботи . Як правило , всі секції автономні і кожна включається незалежно від інших. Це добре видно за зразками , розміщеним на сторінці - http://ooopht.ru/shkafy-zharochnye-pekarskie.html , в розділі теплове обладнання - http://ooopht.ru/teplovoe-oborudovanie.html .

Також незалежно виставляється потрібний для теплової обробки того чи іншого продукту режим роботи. Причому в деяких жарочних шафах , з підігрівом зверху і знизу , можна встановлювати підігрів окремо "верх -низ " . Набір температури відбувається протягом 20 хвилин. В одну секцію духовці можна вставляти від одного до 3 прітівней , по потребі. Це забезпечує значну продуктивність обладнання. Всі теплове обладнання працює на трифазному струмі , 380В , і параметр споживаної потужності не перевищує 5 Квт / ч.
Матеріали й комплектуючі.

Як матеріали для зовнішніх стін жарочні шаф використовують або нержавійку , або металеве покриття оброблене порошковою фарбою.

У різних шафах різних модифікацій можуть застосовуватися системи, що забезпечують можливість застосування і додаткових функцій спільно з нагрівальної .

До них відносяться:

    
Функції розморожування заморожених продуктів
    
Функції расстройки тесту перед випіканням
    
Функції зволоження тесту при випіканні для забезпечення блискучої поверхні випічки
    
Функції конвекції повітря усередині камери з тим , щоб досягти максимально рівномірного розподілу температури всередині камери.

За джерела нагріву обладнання ділиться на дві групи:

    
електронагрів
    
нагрів з використанням газових пальників

У зв'язку з тим , що газові джерела нагріву вимагають численних узгоджень по різних інстанціях , перевага віддається саме електронагріванні . Нагрівальні елементи просто і швидко замінювані , що дозволяє прискорити всі ремонтні роботи , не перериваючи технологічного циклу.

У виробництві жарочні шаф застосовують Термообладнання як російського, так і імпортованого виробництва .

Опубликовано: 13.03.2014 14:49

Оборудование для магазинов и ресторанов. Жарочные шкафы.Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia