Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Радість володіння заміським будинком

Радість володіння заміським будинком
"Свій дім" - це словосполучення останнім часом викликає у людей справжнє бажання придбати саме будинок, а не квартиру. Повинно бути місце на планеті, куди хочеться повертатися, де топиться камін і горить віконце, де повітря наповнене ароматами свіжості, а не вихлопними газами. І щоб не осередок в безликої висотці, а справжній власний будинок з верандою і чаєпиттями на ній. Сучасне населення знаходить ідеальний вихід: живуть і трудяться в мегаполісі, а відпочивають за його межами, в заміському будинку. Наявність транспортної розв'язки часто може вплинути на бажання жити за містом на постійній основі.
Сьогодні питання придбання заміського будинку вже не так гостро стоїть навіть перед середньостатистичним українцем. Якщо раніше покупка дозволялася тільки багатим людям, то сьогодні фінансові установи дають пристойні кредити на хороших умовах під придбання нерухомості за містом. При нормальній забезпеченості роботою будь-хто може дозволити собі обзавестися своїм заміським будинком. До кінця 19 століття виключно духовенство, аристократія і імениті городяни проживали в заміських будинках. Поступово середній клас наблизився до можливості будувати свої будинки або орендувати на літній період. Усім хотілося вибратися із задушливого, запорошеного міста в чистий простір природи. У радянський час заміські будинки знову стали надбанням партійної еліти. Потім настав пострадянський простір, і почався будівельний бум на заміські будинки. І сьогодні ми прийшли до приємного підсумку - заміський будинок доступний будь-кому.
Якщо ви житель української столиці, то заміські будинки під Києвом на сайті "Вишневе Містечко" mistechko.com.ua для вас. Які переваги придбання заміського будинку?
По-перше, це можливість віддалитися від галасливих сусідів, від брудних під'їздів і немитих ліфтів, від ЖКГ та потопів, і т.д. Натомість ви отримуєте доглянутий сад, деяку приємну самотність, свободу дій і свої правила поведінки.
По-друге, навколишня природа буде будити вас ароматами ранку, співом птахів, шелестом листя, а не запахами вихлопів і звуками заведеного двигуна або сусідської дрилі. Пейзажі за вікном також будуть різко відрізнятися від мегаполісних.
По-третє, можна повністю поміняти свій режим дня, починаючи від харчування на повітрі і закінчуючи невеликими фізичними заняттями з користю для здоров'я.
Спокій, розміреність, свобода поведінки, можливість повного перепланування і близькість цивілізації роблять заміські будинки привабливими і бурхливо що придбані.
Опубликовано: 05.03.2014 22:39

Радость владения загородным домомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia