Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Позашляховики з українським «паспортом»

Позашляховики з українським «паспортом»

Від Радянського Союзу Україні у спадок дісталися ЗІЛ і УАЗ , МАЗ і Урал. Автопарки цих автомобілів періодично поповнюються. Але за період незалежності таки з'явилися і суто українські машини. Правда , в невеликій кількості.
Вепр. Позашляховик спільного італійсько-українського виробництва. Це багатоцільовий повнопривідний вантажопасажирський автомобіль високої прохідності , призначений для використання військовими, аварійно-рятувальними службами і створений для бездоріжжя.
Козак. Армійський позашляховик з чисто українською назвою був вперше показаний в 2009 році. Його презентували в День Незалежності України особисто Віктору Ющенко. Є всього два армійських «Козака» в законсервованому стані.
Дозор. ДОЗОР-А є багатоцільовим колісним засобом, який може використовуватися для оснащення спеціальних підрозділів Збройних сил і сил швидкого реагування. ДОЗОР-Б серйозніше версії «А». Він призначений для транспортування особового складу, вантажоперевезень і установки різного озброєння легкого типу.
Hummer. Багатоцільовий Hummer M1097A2 - американський армійський всюдихід, що стоїть на озброєнні в основному у ЗС США, а також деяких інших країн. У 2012 році Єврокомісія і уряд США подарували українській Державній прикордонній службі 54 позашляховика Land Rover Defender 110 . Вони оснащені 2,2-літровим дизельним двигуном потужністю 122 к.с. і обертовим моментом 360 Нм.

Опубликовано: 04.03.2014 21:19

Внедорожники с украинским «паспортом»Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia