Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Інвестиції в нове будівництво

Інвестиції в нове будівництво

Вже давно не новинкою є інвестування не просто в нерухомість , а в майбутнє будівництво. Цей вид інвестування має ряд переваг , але він пов'язаний з певними ризиками. Суть такого будівництва полягає в тому , що фірма - забудовник мобілізує фінансові потоки на будівництво з вкладів майбутніх власників . У цьому і полягає основний ризик . Через непрофесійний планування залучених грошей компанії не вистачає , будівництво заморожується , а люди залишаються ні з чим. Так як же інвестувати свої гроші так , щоб у результаті залишитися з квартирою в новобудові , а не залишитися без грошей , нервів , і з новими витратами на адвокатів .

Перш за все, визначитеся з фірмою - забудовником , дізнайтеся чи є у неї допуск СРО на будівництво і як довго вона працює в цій сфері. Переконавшись в надійності підприємства , потрібно вибрати об'єкт інвестиції . В останні роки , у зв'язку зі світовою кризою , багато змінилося на ринку нерухомості і уявлення людей про ідеальне житло стали іншими. Все частіше проглядається тенденція недовіри людей до багатоповерхових новобудов. Люди набагато охочіше віддають перевагу проектам поменше. Але проблема в тому , що маленькі проекти не дають бажаного прибутку для фірми- забудовника , з цього , знайти маленький проект , в який можна вкластися досить важко . Так що ж відлякує людей від масштабних будівництв ?

Головне , що лякає потенційних покупців , це вартість будівництва та його терміни. Ці цифри повинні свідчити про надійність проекту . Тобто маркетингова кампанія фірми повинна змусити повірити покупця в серйозність намірів забудовника , переконати інвестора в тому , що через якийсь час вони не запустять процес ліквідації ТОВ , оголосивши підприємство банкрутом , а нівелює негативне уявлення про вартість вкладень та строк їх окупності .

Якщо ви все ж зважилися вкладати кошти в проект , який , як ви вважаєте , надійний і вигідний , не робіть це поспішно. Існують ще деякі нюанси , які на перший погляд здаються дрібницями , але в майбутньому можуть створити вам проблеми. І ці особливості вже не мають відношення до економіки , з економічними питаннями ви вже розібралися , коли оцінювали ринок нерухомості і вибирали свій об'єкт . Йдеться про юридичні особливості . Як би уважно ви не читали договір , якщо ви не фахівець в юриспруденції , то все тонкощів вам не врахувати. За цим , зверніться за консультацією до юриста . Нехай він вивчить договір і пояснить вам його тонкощі «людським » , а не юридичною мовою . Дізнайтеся , хто ще інвестує в ваш проект. Зв'яжіться з цими людьми. Таким чином , ви зможете не тільки заощадити на послугах юриста , оскільки плату за його послуги можна поділити між всіма учасниками , але й вирішувати всі проблеми і негаразди колективно , так буде легше.

Опубликовано: 26.02.2014 12:24

Инвестиции в новое строительствоВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia