Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Вибір охоронної сигналізації

Вибір охоронної сигналізації
Сьогодні хочеться поговорити про те, яка роль в нашому житті системи охорони. Я - звичайний приватний підприємець, який, почавши бізнес з невеликого магазину в Києві, відразу зіткнувся з неприємностями у вигляді крадіжок. До того моменту, поки я вірив у чесність покупців і продавців, у мене періодично траплялися збитки. Поступово я зрозумів, що мене напружує відсутність інформації про події, які відбуваються в Моєму магазині в Мою відсутність. Я зважився - треба придбати камери спостереження. Сівши за комп'ютер, довго перебирав сайти, прицінюючись, телефонуючи друзям, радячись і не наважуючись на придбання. Потім потрапив на сайт profitag.com.ua і зрозумів, що зроблю вибір тут, тому що ціни влаштовували. Асортимент систем відеоспостереження сподобався: є з чого вибрати, причому, на будь-який гаманець. Процедура замовлення відеокамер виявилася донезмоги проста: подзвонив, розпитав, пояснив, вислухав, визначився і замовив. Про себе відзначив, що співрозмовник грамотний, терплячий, чітко і красиво розмовляє, без всяких "слів - паразитів" .
Природно, що своїх підлеглих не попередив про зміни в магазині. Так як у всяких технологічних штучках я не особливо сильний, то вирішив, що пари камер достатньо і бажано, щоб системи охоронної сигналізації встановлювали професіонали. До речі, вартість послуги абсолютно доступна. Так, не п'ять гривень, це було б смішно. Але й не тисячі, щоб стало сумно. У вихідний день в призначений час приїхали хлопці з ProfiTag з обладнанням, якимись дротами, мотками, інструментами. Спочатку навіть якось засмутився - подумав, що магазин буде обплутаний проводами, але результат виявився вражаючим. По-перше, злагоджена робота хлопців заворожила просто. Чітко, швидко, без перекурів і порожніх розмов камери були встановлені, робота системи перевірена, подробиці управління пояснені, і хлопці відкланялися. По-друге, ніяких "соплів" з проводков ні під ногами, ні над головою. Радує, що нарешті є компанія , яка відпрацьовує зароблені гроші. По-третє, будь-який дзвінок в ProfiTag сприймається на тому кінці спокійно, доброзичливо, з повагою. А в наш час це коштує дорогого.
До речі, тепер подумую - а чи не потрібна мені охоронна сигналізація у Київі (ProfiTag)? Думка прийшла після того, як в перший же день після встановлення відеокамер звільнив продавщицю, непідозрюючу про камеру. Безпека бізнесу радує, надійність Профітага як партнера втішає - чого і вам раджу.
Опубликовано: 10.01.2014 20:26

Выбор охранной сигнализацииВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia