Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Зима прийшла з ожеледицею

Зима прийшла з ожеледицею

Фахівці радять: гальмувати на ожеледі можна трьома способами:
- Комбінованим;
- Переривчасті;
- Ступінчатим.
Комбінований спосіб найнадійніший. Здійснюють його при включеній передачі шляхом плавного зменшення частоти обертання колінчастого вала з одночасним використанням гальма. Двигун відіграє дуже важливу роль при цьому. Так як задні колеса в багатьох авто пов'язані з двигуном, то це можна використовувати, щоб зробити гальмування плавним.
При переривчастому гальмуванні водій сильно натискає на педаль гальма, а потім миттєво відпускає її на межі юза. Якщо колеса при цьому змогли заблокуватися, то потім вони все одно встигають розкрутитися і знайти зчеплення з дорогою. Після того як юз або занос припиняться, слід повторити натискання на педаль гальма, але вже трохи слабкіше - це зможе застерегти від блокування коліс. При такому способі гальмування водій повинен бути більш уважним, тому що кожен раз натискає на педаль.
Ступінчасте гальмування це найкращий спосіб для водіїв досвідчених, зі стажем на дорозі. Він відрізняється від переривчастого способу лише тим, що при гальмуванні педаль відпускається не повністю, а частково. Нога весь час на педалі і готова трохи послабити тиск при блокуванні коліс, щоб потім придавити гальма. Це тонка робота, але вона стане доступною кожному водієві після тренування на безпечних майданчиках.

Опубликовано: 07.12.2013 16:54

Зима пришла с гололедомВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia