Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Правила дорожнього руху в світі

Правила дорожнього руху в світі
Останнім часом в Україні та світі значно зросла кількість ДТП. Це у нас такі недосконалі правила руху або люди їздити просто не вміють? Власне, якщо хтось думає, що в Україні та Росії найжахливіші правила дорожнього руху, то насправді вони не ознайомилися з правилами в інших країнах. Для автолюбителів ми розповімо про найцікавіші з них.
Наприклад, Саудівська Аравія забороняє жінкам їздити на автомобілі. Її в дорозі може зупинити поліція і заарештувати після цього. У штаті Теннесі існує дуже цікаве правило, яке забороняє стріляти з автомобіля по китам. При цьому варто згадати про те, що штат з усіх боків оточений сушею. Цей факт робить цікавим дане правило і несподіваним. В Іспанії не можна їздити в коригувальних окулярах, якщо в авто у тебе не лежить запасна пара .
Кумедне правило у англійців, яке наказує всім таксистам у Лондоні возити з собою в машині тюк сіна і мішечок вівса. Якщо ви зважитеся поїхати на Кіпр, то варто знати про те, що за кермом навіть воду пити не можна. Напої розпивати за кермом неприпустимо.
Досить продуманими можна назвати японців, які внесли у свої правила дорожнього руху штраф за те, що водій своїм транспортним засобом обіллє з брудної калюжі перехожого. У нашій країні також можна ввести подібне правило. У Пекіні штрафують за зупинку на пішохідному переході. У Південній Африці обов'язково необхідно звільняти дорогу тваринам. Це офіційно затверджено, тому не варто занадто поспішати, щоб не нарватися на істотні штрафи.
Якщо комусь не подобаються нові правила щодо включених фар, то в Скандинавії ви взагалі не зможете їхати без них. За правилами обов'язково повинні бути включені фари.
Цікаве правило придумав для себе Таїланд, коли за кермо автомобіля не допускається сідати без сорочки. У Манілі взагалі неможливо виїхати в понеділок на дорогу тому, у кого номер авто закінчується на 1 або 2. Чим саме керувалися при ухваленні такого правила - невідомо. На Алясці не варто перевозити собаку на даху, оскільки це також загрожує штрафом. У Бразилії на алкогольне сп'яніння при ДТП перевіряють навіть мертвих.
Хтось ще вважає наші ПДР занадто жорсткими і неправильними? Існують більш смішні та незрозумілі правила, тому варто дотримуватися їх і сподіватися на аналогічну послугу з боку інших водіїв. Природно, деколи в аваріях винні наші дороги.
Опубликовано: 16.10.2013 21:34

Правила дорожного движения в миреВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia