Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Як отримати споживчий кредит в Ощадбанку Москви

Як отримати споживчий кредит в Ощадбанку Москви

Споживчий кредит - один з найпоширеніших видів позики у банку на власні потреби. Приміром , якщо знадобилося придбати побутову техніку та електроніку , зробити ремонт в будинку або квартирі , з'їздити на відпочинок , оплатити навчання і так далі , все це стане доступним після оформлення споживчого кредиту в Ощадбанку. Тепер не потрібно довгий час збирати достатню суму для покупки , який або речі , можна придбати її зараз і поступово розплачуватися . Порядок оформлення кредиту в Ощадбанку Москви дуже простий.

Для початку необхідно визначитися , яким видом споживчого кредити ви збираєтеся скористатися. Це може бути кредит на невідкладні потреби , нецільовий кредит , пенсійний , поновлюваний або одноразовий . Після цього можна йти в банк.

При оцінці вашого фінансового становища , фахівець може запропонувати кілька варіантів кредиту - без забезпечення або під поручительство і застава . При оцінці платоспроможності банк враховує щомісячний дохід позичальника на постійному місці роботи , суму кредиту, що видається і загальний дохід дружини або чоловіка .

Перед оформленням необхідно підготувати всі документи , це паспорт РФ у ньому має бути зазначено місце постійної реєстрації , а якщо вона тимчасова , то реєстрація за місцем перебування. Також потрібно зібрати інші типи документів як: ІПН , СНІЛС , водійське посвідчення, військовий квиток ( якщо є) і найголовніше довідки , що підтверджують ваш дохід і трудову зайнятість . Варто відзначити , що деякі ощадбанки Москви надають кредити без застав , поручителів та інших довідок. Однак сума кредиту в даному випадку буде невеликий. В якості документа підтверджує дохід позичальника , може бути представлена ​​довідка 2НДФЛ , в якій зазначено сума доходу клієнта за півроку . У тому випадку , якщо у вас є зарплатна картка Ощадбанку , то ніяких підтверджень не потрібно. Зверніть увагу , що грошові перекази в Москві на банківську карту від фізичних осіб не входять в загальну суму доходу при розрахунках.

Після того , як всі документи готові можна заповнювати заяву на кредит , до нього також необхідно додати копії необхідних документів з підтвердженими оригіналами . Після заповнення , заявка відправляється у відділ безпеки банку . Рішення може бути винесено протягом 15 - 30 хвилин до 3 днів, залежно від типу кредиту та його суми .

Після того як кредит схвалили , кошти будуть переведені на вашу карту Ощадбанку або видані готівкою.

Опубликовано: 18.09.2013 18:28

Как получить потребительский кредит в Сбербанке МосквыВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia