Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Камери вуличного спостереження на варті безпеки вашого житла

Камери вуличного спостереження на варті безпеки вашого житла

Без відеоспостереження зараз не може повноцінно функціонувати жодна система безпеки. Багато злочинів були своєчасно попереджені завдяки відеокамерам . Однією з його різновидів є вуличне відеоспостереження. Для його здійснення необхідно купити камери відеоспостереження. Вартість їх нині цілком доступна. Як правильно зорієнтуватися в різноманітності моделей , представлених на сучасному ринку ?

Вуличне спостереження - це контроль , здійснюваний за допомогою камер відеоспостереження на відкритій території . При здійсненні цього різновиду спостереження можна зафіксувати події , які відбуваються по периметру зовні об'єкта, що знаходиться під охороною , а також на прилеглих територіях. Також можна запобігти несанкціоноване проникнення сторонніх осіб на територію, що охороняється .

Які пристрої використовуються для вуличного спостереження :

Це може звичайнісінька камера , яка міститься в спеціальний термокожух , що перешкоджає впливу на пристрій атмосферних опадів , і температур в діапазоні від 30 градусів морозу до 40 градусів спеки. Ці пристрої експлуатуються цілодобово. Виробниками передбачається застосування , як звичайних герметичних кожухів , так і кожухів , що мають функцію підігріву. Виробники відеокамер для вуличного спостереження передбачили , що тепло, що виділяється при роботі цих пристроїв , може бути використано для їх же обігріву. Іноді здійснюється установка термоелементів .

Через розмірів об'єктива і камери захисні кожухи мають досить великі розміри , але , завдяки тому , що матеріал , використовуваний для їх виготовлення , міцний і дуже легкий , вдається забезпечити надійну роботу систем вуличного відеоспостереження.

Протягом останнього часу стали особливо популярними камери , виконання яких передбачає застосування антивандальних герметичних нероз'ємних кожухів , а також тих , які мають інфрачервону підсвітку. Її наявність дозволяє здійснювати відеозйомку в умовах недостатнього освітлення. Дальність такого роду підсвічування може бути від 3 до 50 метрів. Але при цьому слід знати , що чим більше це значення , тим менше кут охоплення променя підсвічування. Для вирішення цієї проблеми в деяких випадках необхідно додатково встановлювати інфрачервоний прожектор , який має більшу потужність підсвічування.

Вуличне відеоспостереження може вироблятися як кольоровими , так і чорно -білими камерами , або ж пристроями, що працюють в режимі «день - ніч » , коли кольорова відеокамера в умовах недостатньої освітленості перемикається в монохромний режим . Чорно -білі камери мають невелику вартість , але вони можуть забезпечити хорошу якість зображення , тому їх часто використовують в бюджетних організаціях . Кольорові камери дорожчі , але вони можуть застосовуватися в тих випадках , де необхідна точна передача кольору .

Для того , щоб організувати комплексне вуличне відеоспостереження , необхідно камери спостереження купити одночасно декількох різновидів , призначених для різних умов відеозйомки.

Опубликовано: 01.09.2013 10:08

Камеры уличного наблюдения на страже безопасности вашего жильяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia