Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Вигідні умови автокредитування

Вигідні умови автокредитування

Ритм сучасного життя змушує нас бути мобільними , здатними долати великі відстані за короткий час. Більшість міських жителів стикаються з проблемою транспорту. Власникам особистих транспортних засобів пересуватися простіше , ніж пасажирам міського транспорту. Автомобільна індустрія стрімко розвивається в даний час , автосалони пропонують покупцям нові моделі різних автомобільних марок. На жаль , не всім доступне придбання і подальше технічне обслуговування машини , незважаючи на її життєву необхідність. Безліч людей , які не мають можливості придбати автомобіль за готівкові кошти , вирішують оформити кредит , щоб не відкладати в довгий ящик покупку машини своєї мрії.

Одну з найбільш вигідних програм кредитування , пропонують салони автомобілів марки Оpel . Вони включають в себе власну сервісну базу , на якій автомобілі проходять передпродажну підготовку і подальше технічне обслуговування , що значно спрощує процес оформлення кредиту . Також надається додаткова послуга реєстрації автомобіля в ДАІ , за бажанням покупця , можливе оформлення страховки. Автосалони даної марки активно ведуть співпрацю з різними банками , які легко надають спеціальні умови кредитування на придбання легкових автомобілів. Існує можливість придбання авто в кредит навіть без сплати початкового внеску , але варто пам'ятати , що такий вид кредитного договору передбачає відсотки , які будуть трохи вище. Можливо укласти кредитний договір, не надаючи довідки про доходи. Більшості банків для того , щоб дати позитивну відповідь на запит про видачу кредиту , достатньо паспорта . Позичальник повинен бути не молодше було 25 років на момент проведення операції , а на момент закінчення кредитного договору його вік не повинен перевищувати 65 років для чоловіків і 60 для жінок. Щоб стати власником автомобіля опель, також існує варіант взяти споживчий кредит у банку. Це здійснюється шляхом зарахування кредитних коштів на поточний рахунок клієнта , який надалі перераховує їх на поточний рахунок продавця обраного транспортного засобу. В основному всі види кредитних договорів передбачають стандартну схему погашення: щомісячні фіксовані виплати з урахуванням нарахованих відсотків.

Звичайно , подальше використання авто вимагає не тільки погашення кредиту , але й оплати пального, стоянки , планового технічного обслуговування. Але ці витрати дають можливість самостійно планувати свої пересування , незалежно від графіків руху маршрутів міського транспорту.

Опубликовано: 30.08.2013 18:27

Выгодные условия автокредитованияВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia