Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Облік робочого часу

Облік робочого часу

Системи автоматизованого обліку робочого часу необхідні для здійснення контролю за дотриманням співробітниками робочого графіка. Такі системи використовуються в невеликих компаніях і на підприємствах, що нараховують багатотисячний штат співробітників. На допомогу приходить розумний будинок, який володіє рядом систем контролю.

    
Автоматичний облік робочого часу і переміщень грунтується на системах контролю доступу. У невеликих офісах з нечисленним персоналом для контролю досить установки контролюючого обладнання тільки на вході в приміщення, в той час як на великих підприємствах встановлення подібних систем буде недостатньо. Істотні втрати робочого часу виникають при переміщенні співробітників між відділами, по території підприємства або у великих офісах через великі відстані між ними. Для обліку проведеного персоналом часу на своїх робочих місцях потрібна установка додаткового обладнання, яке прийнято розміщувати біля входу в кожен з відділів компанії.

    
Крім основної функції системи контролю доступу, при включенні в систему обліку робочого часу, фіксується також необхідна інформація для табелювання співробітників. Кожен працівник забезпечується карткою або мініатюрної міткою для отримання доступу в приміщення підприємства, за допомогою чого роботодавець отримує можливість фіксації і контролю всіх переміщень співробітників у робочий час. При установці цієї системи оплачується тільки витрачений на роботу час. Вона стимулює виконання встановленого розпорядку та істотно підвищує дисципліну в колективі. Варто відзначити, що домофонні системи стануть відмінним доповненням будь-якої системи контролю доступу.

    
Автоматизація процесу

    
Для аналізу та збору інформації з обліку робочого часу в офісі передбачені спеціальні розроблені для цих цілей програмні продукти, що базуються на розпорядок робочого дня співробітників. Отримані за допомогою систем контролю доступу дані порівнюються з встановленого графіка, в результаті чого складається інформація по кожному працівнику.

    
Наша компанія пропонує програмні продукти з обліку робочого часу, які розробляються під вимоги конкретного клієнта. Система обліку робочого часу і переміщень може входити як у функціональну частину системи контролю доступу, так і бути реалізованою на спеціальних терміналах, облік на яких може вестися за безконтактними мітках і картками і за відбитками пальця. Багато підприємств встановлюють такі системи, що веде до підвищення дисципліни і підвищенню продуктивності.

Опубликовано: 24.07.2013 19:25

Учет рабочего времениВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia