Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Самий непотрібний для викрадення автомобіль

Самий непотрібний для викрадення автомобіль

Інститут страхової безпеки США провела підрахунок викрадених автомобілів і назвав машини, які користуються найменшою репутацією серед викрадачів. На першому місці виявився Dodge Journey - в минулому році викрадень цієї моделі було скоєно набагато менше, ніж будь-якого іншого автомобіля. На друге місце в рейтингу потрапив Volkswagen Tiguan, а на третє - Audi A4.
Аналітики зробили висновок, що серед викрадачів найменшою славою користуються тісні кросовери і седани. А найчастіше серед американців вчиняють незаконні заволодіння автотранспортом позашляховиків і пікапів. Охоронні компанії повідомили про зростання чисельності угонів в Москві.
В цілому відбулося зниження викрадень на 1000 автомобілів. На думку експертів зазначають, у чому така статистика пояснюється застосуванням на нових моделях імобілайзерів та інших протиугінних систем, тому викрадачам стає все складніше викрасти чуже транспортний засіб. «Наприклад, General Motors вклав великі кошти у впровадження протиугінних систем», - сказав уповноважений Інституту страхової безпеки США.

Опубликовано: 10.07.2013 19:01

Самый невосстребованный для угона автомобильВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia