Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

"Москвич" перекваліфікується

Старий і добрий АЗЛК зовсім скоро перетвориться на поле для нано-технологій та сучасних інновацій. Влада Москви оцінила реорганізаційний проект заводу "Москвич" у 2 млрд. рублів з бюджету і приблизно 15 млрд. рублів з позабюджетних коштів. Даний проект буде реалізований за планом до кінця 2014 року.
Колишнє приміщення автомобільного підприємства буде перетворено на гігантський технополіс, де відбудеться розміщення медичних технологій, керуючих компаній, інноваційних виробництв, задіяних в області біофармацевтики, наноматеріалів і радіоелектроніки, офісів, а також проведення наукових та галузевих конференцій та інших заходів.
На сьогодні ВАТ "Роснано" вже виробляють на території автозаводу композитні матеріали спільно з компанією "Композит". А загалом, "Роснано" планує розмістити п'ять проектних компаній по всій території. Загальний бюджет всіх проектів розглядає цифру в 15900000000 рублів з часткою "Роснано" в 7800000000.
За словами Михайла Ан, заступник керівника наукового департаменту, підприємництва та промислової політики, загальна площа всього технополісу складе близько 50 гектарів. На них розмістяться два корпуси, як мінімум 10 тис. метрів квадратних площ під офіси, а також планується запустити в дію митний пост, який стане обслуговувати наукову продукцію. У розгляді проекти по створенню біофармкластера і Силіконової долини.
- Готується проект з модернізації одного з корпусів колишнього заводу. Наступний корпус площею близько 220 тисяч квадратних метрів плануємо заповнити підприємствами, іноземними, у тому числі хоча б на 30 відсотків. Тут же розташувався шматок території близько 80 тисяч квадратних метрів, де ми хочемо розташувати технопарк - розповів Михайло Ан.
У цьому ж році як мінімум ще дві промислові зони хочуть піддати інноваційним перетворенням - одна така знаходиться в Зеленограді. Під хвилю модернізації загалом, потрапляє половина промислових територій міста, з загальною площею близько 8 тис. гектарів. У їх число потрапили такі майданчики, як "Калошин", "Руднево", "Очаківське" і "Коровіне". І головна мета такого реформування - це створення додаткових робочих місць з отриманням високої заробітної плати. Таким чином, центр Москви може з часом трохи "розвантажитися".
Експерти міста та області оцінюють таку модернізацію позитивно. Столиця повинна хоч трохи вивести за межі центру свої підприємства, щоб питання екології не ставав питанням життя і смерті москвичів. Цього ж чекають самі москвичі.
Опубликовано: 04.07.2013 23:36

"Москвич" переквалифицируетсяВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia