Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Bosch Україна – славетна німецька якість для українських будівельників

Bosch Україна – славетна німецька якість для українських будівельників

Сьогодні без перебільшення можна стверджувати, що інструмент Bosch в Україні займає одну з лідируючих позицій за попитом серед будівельників. В першу чергу це, звичайно, зумовлено виключно високою якістю електроінструменту, яку пропонує користувачеві представництво Bosch Україна. Це та сама німецька якість, якою за всіх часів пишалась корпорація Bosch GmbH. Який же саме інструмент Bosch сьогодні пропонує німецька компанія українськім фахівцям будівельної галузі?

Дрилі – незамінний помічник у хатньому ремонті. Витривалий патрон забезпечує таким дрилям від Bosch Україна не тільки довгий строк служби, але й надвисоку потужність. А ударні дрилі до того ж припадуть до нагоди при ударному свердлінні, загвинчуванні чи перемішуванні – вони створені для професіоналів своєї справи та оснащені надміцним металевим патроном, що забезпечує досконалу посадку змінного інструменту.

Окремою строчкою серед інструменту Bosch варто відзначити кутовий дриль – адже за його допомогою можна свердлити навіть у важкодоступних місцях, куди кутовий дриль з легкістю дістанеться завдяки своєму утопленому патрону.

Чи пам’ятаєте ви, як виснажує ручне загвинчування десятків шурупів викруткою? Інструмент Bosch і тут приходить на допомогу: електричні шуруповерти економлять ваш час та енергію, а завдяки обмежувачу глибини закручування шурупів стає чітким та швидким при сухому будівництві. До речі, a href="http://boschpromo.com.ua/">Bosch Україна подбав, щоб ви менше втомлювались, створивши рукоятку шуруповерта особливої анатомічної форми, що робить процес роботи ще менш втомливим.

Перелік популярного інструменту Bosch був би не повним, якщо не згадати ударні гайковерти – вони спроможні вставляти гвинти як серіями, так і окремо, та роблять це із виключною точністю. Окрім того, вони користуються популярністю у автомобільному монтажі завдяки своєму високому обертальному моменту.

Тим не менш, це далеко не повний перелік інструментів від Bosch Україна – адже їх багато десятків і навіть сотень, і для будь якої будівельної задачі ви зможете підібрати собі саме те, що вам до смаку.

Опубликовано: 02.07.2013 17:13

Bosch Украина - известная немецкая качество для украинских строителейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia