Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Експлуатація Scania Griffin в російських умовах

Експлуатація Scania Griffin в російських умовах

Ці тягачі поставляються до нас не з Швеції, яка і є "рідний" країною цієї марки, а з сонячної Бразилії, де у Scania є своє складальне підприємство. Напевно, саме цей факт і є причиною того, що відгуки про поведінку цих тягачів під час експлуатації зустрічаються самі різні, в тому числі і негативні.
Деякі вважають, що купивши для своєї фірми хороший іноземний вантажівка можна абсолютно розслабитися і не знати проблем з постійними поломками. Однак спрацьовує така логіка тоді і тільки тоді, коли автомобіль експлуатується грамотно. Що це означає в російських умовах? Давайте розбиратися.
По-перше, почитаємо відгуки вітчизняних перевізників про ці бразильсько-шведських тягачах. Часто, наприклад, скаржаться на поломку блокування диференціала ведучої осі. На сервісі усунення такої поломки може обійтися від 30 до 50 тисяч рублів. Насправді причина такої несправності зовсім не в заводському браку або запчастинах Scania, а в неправильній експлуатації. Потрібно не забувати проводити для водіїв сезонний інструктаж, щоб вони не забували відключати блокування, і проблем з нею не буде. В умовах пробуксовки ведучого моста краще використовувати перевірені методи начебто металевої сітки.
Взагалі, грамотний і акуратний водій, праця якого до того ж чесно і повноцінно оплачується, - це найкраща запорука надійності вашого вантажівки. Навчанню та інструктажу водіїв необхідно присвячувати достатню кількість часу, особливо коли мова йде про експлуатацію сучасної іноземної техніки.
Якщо ваша Scania доставляє вам надмірно багато проблем, радимо замислитися: чи правильно організовано на вашій фірмі взаємодія трьох служб - логістичної, експлуатаційної та ремонтної. Якщо ваші водії ставляться до автомобіля халатно (а це завжди буде відбуватися, якщо водій недостатньо мотивований або якщо він просто ледачий), якщо він не буде вчасно шпріцевать необхідні вузли та заливатиме "ліве" пальне, якщо він буде постійно перевищувати рекомендовану швидкість, то термін служби багатьох деталей значно скоротитися.
Те ж саме станеться, якщо служба експлуатації не проводитиме планові заміни фільтрів, планові огляди ходової частини з достатньою ретельністю, а логістична служба буде відправляти у рейси з поганими дорогами дорогі магістральні тягачі. У системі "Водій-Автомобіль-Дорога-Навколишнє середовище" ми можемо впливати тільки на перші дві складових. Якщо до пункту призначення немає підходящої дороги, рейс не має сенсу. Якщо на шляху ожеледь, вантажівка також нікуди не поїде. Це все наші вітчизняні реалії, з якими волею-неволею доводиться рахуватися всім перевізникам. Але багатьох неприємностей можна уникнути, використовуючи накопичений поколіннями досвід експлуатації автомобілів у Росії.
Наприклад візьмемо автономний обігрівач фірми Eberspescher, що встановлюється на Scania Grifffin. Надходять численні скарги на їх поломку. У той же час, ті, хто попросту встановив в гідросистему додатковий фільтр перед насосом назавжди забули про проблеми з цим вузлом. Тому, повторимося: грамотний сервіс та ремонт - запорука довголіття техніки, а іноземна назва аж ніяк не страхує перевізника від проблем з вантажівкою.

Опубликовано: 20.04.2013 09:47

Эксплуатация Scania Griffin в российских условияхВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia