Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Ми подбали і про виробника, і про споживача

Ми подбали і про виробника, і про споживача

Корейська компанія LSBM внесла конструктивні поліпшення в газові та дизельні двигуни, домігшись середнього збільшення економічності в межах 7-9%. На жаль, подробиці розробки поки не розголошуються.

Тім Грендер, представник європейського прес-центру компанії сказав: «Ми не впевнені в тому, що знайдемо інвесторів і виробничі потужності для того, щоб зайнятися серійним виробництвом модернізованих ДВС. Проте, нашими досягненнями та методиками їх впровадження напевно зацікавляться існуючі корпорації. Так, ми майже впевнені в тому, що KIA сподобаються наші напрацювання, більше того, адміністрація запропонує нам гідний гонорар за передачу документації ».

Варто відзначити, що історія знає велику кількість поліпшень двигунів, які не набули широкого поширення в силу того, що впровадження доопрацювань представляло велику складність для заводів, ремонту або технічного обслуговування. LSBM постаралася вирішити проблему виходячи саме із завдань простоти переобладнання виробничих потужностей і простоти подальшого обслуговування двигунів.

Опубликовано: 15.04.2013 00:11

Мы позаботились и о производителе, и о потребителеВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia