Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Чи варто іпотечний кредит погашати достроково?

Чи варто іпотечний кредит погашати достроково?

Людське життя являє собою ланцюжок питань, на які людина постійно змушений вирішувати. Наприклад, купити новий автомобіль або колишній в споживанні, буде це Рено Логан або Ніссан Кашкай, взяти іпотеку або кредит на купівлю житла, і чи варто іпотеку погашати достроково. Будь-яке рішення приймається після зважування всіх доводів.

Іпотечне будівництво стало досить популярним. І багато хто думає, наскільки вигідно виплатити свою суму раніше. Перший довід до виплати буде зменшення кількості виплачених процентів. Але це без урахування фактору інфляції, яка складає не менше десяти відсотків на рік. Це говорить про те, що довгострокова перспектива зростання доходів тих, хто взяв кредит, вельми вірогідна. Нехай навіть не спостерігається зростання реальних доходів, але, принаймні, доходів у порівнянні з цінами.

Другим доводом буде зростання цін на нерухомість. Так як після кризи ціни на нерухомість на ринку піднімаються на кілька відсотків. Тобто в будь-якому випадку збільшення вартості буде значним.

По-третє, дострокове погашення іпотеки виключає можливість скорочення прибуткового податку.

Якщо взяти до уваги всі ці моменти, то можна зробити висновки не про такий вже й вигоді погасити іпотечний кредит достроково. В деякій мірі це можна навіть назвати слабкою стратегією поводження з грошима.

Отже, які ж аргументи бувають на користь погашення іпотеки?

1) З появою вільних грошових коштів, іншого застосування яких ви не знаходите, так як їх зберігання в умовах інфляції вважаються, практично, безглуздими. І чим витратити їх на всілякі дурниці, краще погасити кредит.

2) При сильному психологічному тиску іпотеки на вас. Якщо сума, що залишилася не дає вам спокою, можна почати гасити іпотеку достроково.

3) При перевищенні виплат по іпотеці сорока відсотків ваших доходів. Тут вже явний сенс напрямки всіх додаткових доходів на погашення кредиту.

4) При зменшенні доходів. Якщо така ситуація має позитивну тенденцію, то краще справлятися абияк, з іпотекою швидше, щоб не накопичити солідних заборгованостей.

5) При нестабільності щомісячного доходу. Доведеться створювати значні резерви, що б на час оплати мати необхідну суму на виплату.

Але людям, які успішно вкладають гроші в розвиток бізнесу або акції, не варто витрачати їх на виплату іпотеки. Ну, а як поступати кожному з окремо взятих позичальників вирішувати потрібно самому.

Опубликовано: 08.03.2013 08:19

Стоит ли ипотечный кредит погашать досрочно?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia