Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Лінійне водовідведення - для активних, зайнятих життям людей

Лінійне водовідведення - для активних, зайнятих життям людей

Здавалося б, головне у відведенні води - ефективність і функціональність. Щоб дощова і тала вода швидко і в потрібному місці зібрана і без проблем виводилася за територію ділянки. Згодні, функціональність і ефективність - домінуючі коефіцієнти якості при виборі водовідведення, але вже ніяк не одноосібні в процесі експлуатації.

Що полягає з ліній жолобів, що охоплюють усю територію, сучасне лінійне водовідведення, володіє безліччю переваг і не поступається лідерським місцем своїм " колегам".
Раціональність. Що складається з цілої сітки жолобів, лінійне водовідведення одночасно збирає і відводить воду з території будь-якого розміру.
Простота. Система дуже монтується, не потрібно трудомісткі і тривалі земляні роботи для укладання підземних труб;
Універсальність: лінійне водовідведення можна встановити на території з усіма формами поверхні, з ухилом або абсолютно плоскі. Спеціальні жолоби з ухилом сприяють самовільному відтоку зібраної води навіть на ідеально рівній поверхні.

Економність. Оскільки монтаж системи проводиться повністю на поверхні, відпадає необхідність оплачувати дороге укладання каналізаційних труб по усій території.
Надійність. Сучасні полімери і полимербетоны, з яких виготовляються жолоби, стійкі до дії вологи, придатні для установки в місцевості, де взимку морози досягають 40°С.
Зручність експлуатації і обслуговування системи. Для високих темпів сучасного життя, коли кожна хвилина розписана, мало кому вийде виділити декілька днів для профілактики забруднення усієї системи каналізаційних труб точкового водозбору. Це копітка і трудомістка робота. Інша справа лінійне водовідведення. 98%% систем розташовано на поверхні, усі жолоби легкодоступні для чищення і ремонту.

Якщо ви бували на розвалинах древніх міст, там дуже ясно видно залишки перших каналізацій. Порівняно зі своїми первісними прототипами, водовідведення змінилося, але простота, доступність і висока ефективність сітки жолобів для виконання такого важливого завдання, залишається безперечною.

Перероджуючись знову і знову, із звичайних каналів уздовж вулиці, він перетворився на сучасну інженерну систему, яка складається з :

- модульних жолобів, зроблених з надміцного матеріалу, що чинить опір механічним навантаженням, дії вологи і перепадів температур,

- захисних грат, які перешкоджають швидкому засміченню водостоків,

- пескоуловителей, що захищають усю систему від замулювання.

Система відведення води має тривалу історію розвитку, вона пережила багато видозмін, шукалися нові, вдосконалені технології, люди експериментували з матеріалами. Але, по суті, найраціональнішим, доступнішим, простішим і ефективнішим залишилося лінійне водовідведення.

Опубликовано: 02.11.2012 09:21

Линейный водоотвод – для активных, занятых жизнью людейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia