Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Вибір є завжди

Вибір є завжди
При купівлі продукції, особливо автомобілів або нерухомості, хочеться бути упевненим в тому, що купівля відповідає усім стандартам якості. Таким підтвердженням служить сертифікат. Це документ, який дає підтвердження якості продукції, і видається самим виробником або за його дорученням незалежною організацією.
На українському ринку на сьогодні відкриті широкі двері для реалізації всілякої продукції. Сертифікація продукції в Україні проводиться відповідно до Постанови Кабінету міністрів і списку товару, підмета обов'язковій сертифікації. Цей список невеликий(металовироби, нафтопродукти, неорганічна хімія, товари побутових потреб, вироби з кольорових металів і тому подібне), але сертифікувати можна і іншу продукцію. Для цього існує добровільна сертифікація. Що вона дає виробникові або реалізаторові?
По-перше, споживачеві цікавіша сертифікована продукція - це істина. По-друге, якщо товар має сертифікат, то він конкурентоздатний по відношенню до аналогічного, але без документів. По-третє, сертифікований товар має переваги в тендерах. Ну і найголовніше - це той факт, що постачальник або виробник абсолютно упевнений у своїй продукції. А це дає більше прибутку, заради чого і існує торгівля.
На таку продукцію, як харчова, парфюмерно-косметична, швацька і тому подібна, потрібна ще документація, що підтверджує гігієнічні значимі показники. На цю групу показників видається гігієнічне заключення. Це документ, що дає дозвіл органами санітарно-епідеміологічного контролю на виробництво і торгівлю тим або іншим видом продукції. Для цього проводиться перевірка відповідності нормативної документації усім вимогам, а також гігієнічна оцінка продукту. Укладення видається на 3 роки. Тільки за наявності гігієнічного укладення може проводитися подальша сертифікація продукції.
Стає зрозуміло, що сертифікація не лише двигун збуту продукції на ринку, але і потужний засіб підвищення її конкурентоспроможності. Звичайно, вам буде потрібно пристойно часу на оформлення усієї необхідної документації, але при грамотному підході ця процедура може бути прискорена. Головне, правильно вибрати організацію, яка за доступні засоби видасть вам усе потрібне за менший термін. І тільки отримавши сертифікат на свою продукцію, ви зрозумієте, що ваші позиції на ринку стали міцніше, а збут продукту розширився.
Опубликовано: 26.05.2012 18:37

Выбор есть всегдаВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia