Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Рік електромобілів

Рік електромобілів

Уже в цьому році очікується продаж близько 100 електромобілів на території Україні. Ймовірно, основними покупцями будуть компанії займаються доставкою товарів у великих містах і, звичайно, прості смертні.
В Україну вже зараз на облік поставлено 3 електромобіля. Ще 20 в даний момент знаходяться у дилерів. Очікується що до кінця місяця з Китаю приїде ще 18 електромобілів.
Модель електромобіля і його комплектація сформують рівень цін в Україну, імовірно він складе 124-180 тисяч гривень. Примітно, «заправити» такий автомобіль можна через звичайну побутову розетку. На повну зарядку піде 6-8 годин. Батареї, які встановлені на таке авто мають ресурс від 500 до 1000 циклів зарядки. Максимальний пробіг без підзарядки - 120-130 кілометрів.
Електромобілі мають кілька дуже важливих переваг - якщо порівнювати з автомобілями на двигунах внутрішнього згоряння, вони менш шкідливі для навколишнього середовища. Також вони досить економічні. За умови безперервного зростання цін на паливо - це просто подарунок. 

Опубликовано: 14.03.2012 00:08

Год электромобилейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia