Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Зовнішня подушка безпеки

Зовнішня подушка безпеки
Volvo вперше почав оснащувати машини подушкою безпеки для пішоходів.
Пристрій встановлено під капотом, у разі фронтального зіткнення подушка буде надуватися і підніме капот над двигуном, закриє лобове скло з прилеглими частинами капота для пом'якшення удару.
Подушка срабатает при русі зі швидкістю 20-50 кілометрів на годину, до цього значення її допоможе знизити інша система авто при неминучому зіткненні. Тим не менш, стройство не врятує суб'єктів нижче 80 см при зіткненні.
Ймовірно, дана технологічна новинка збереже життя пішоходам в 85% випадків зіткнень, які раніше приводили до фатальних наслідків.
Томас Броберг, старший радник компанії Volvo у галузі безпеки заявив: «Ми вважаємо, що розробка може істотно скоротити кількість серйозних травм, одержуваних пішоходами. Ця технологія повинна бути ефективна в більшості випадків фронтального удару ».
Пристрій є стандартним обладнанням для нової Volvo V40 (надходить у продаж у квітні поточного року). Ціна новинки - від 30 500 доларів. Також зовнішня подушка безпеки буде встановлена ​​на всіх послещующіх моделях.
Експерти дають прогноз - технологія досить швидко пошириться серед інших автовиробників. Аналогічні розробки веде компанія Audi.
Опубликовано: 12.03.2012 15:29

Внешняя подушка безопасностиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia