Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

У Канаді нерухомість коштує 348 тис. доларів

У Канаді нерухомість коштує 348 тис. доларів

Світові аналітики на сьогоднішній день називають канадську нерухомість кращим видів капіталовкладення. І сдесь ви знайдете реальні факти. За даними Канадської Асоціації Нерухомості (CREA), попит на квартири в Канаді не падає кілька років поспіль, а нещодавно ми почули про незначні зниженнях цін, у січні 2012 року.
Вітер світової економічної кризи подув у бік кленову вельми штормовим попередженням. І ось така ситуація дозволила припустити, що нерухомість там стала під назвою "вигідне капіталовкладення". Але все ж спад обсягу продажів в січні цього року, озвучений (CREA) трохи засмучує.
Фінансові аналітики зазначають, що факт зниження обсягу продажів не повинен затьмарювати. Президент CREA Гері Морс вже багато раз заявляв в пресу, що боятися нічого - ринок нерухомості все ж досить стрімко розвивається і це позитивна стабільність. Прогнози щодо зростання безробіття варіюються від обраного регіону, і тому можна сміливо пологать, що падіння обсягів продажів житла не довгострокова тенденція.
Дуже важливо в даному питанні думка головного економіста CREA Грегорі Клампа, він назвав середню суму угоди з купівлі-продажу об'єктів нерухомості в Канаді. «Зимова» середня сума операції в поточному році коливається близько 348 000 доларів, це відповідає зростанню цін на 1,2% в річному численні.

Опубликовано: 26.02.2012 01:04

В Канаде недвижимость стоит 348 тыс. долларовВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia