Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Peugeot 4008

Peugeot 4008
Новий кросовер буде показаний на автосалоні в Женеві. Зі старту кросовер буде мати чотири варіанти двигуна та 3 коробки передач. А ще компанія вирішила продавати свою новинку не тільки в Європі. Цілком ймовірно, що одним з перших новинку зможе придбати громадянин Росії.
Новий кросовер буде побудований на базі Mitsubishi ASX, доступ до якої був отриманий згідно з договором зі співробітництва. Судячи з фотографій інтер'єру, повториться історія з Outlander/4007/C-Crosser. Мова йде про те, що інтер'єр Peugeot 4008 особливо не змінився в порівнянні з ASX.
Кросовер буде оснащений 4 двигунами. 115-сильний бензиновий мотор (1,6 літрів) - базовий. Він буде суміщений з МКПП на п'ять сходинок. Другий бензиновий движок - дволітровий агрегат на 150 коней (або з МКПП, або з варіатором).
Також очікується поява двох дизелів. 115-сильний HDi і 150-сильний 1,8-літровий мотори будуть сагрегатіровани «механікою» на 6 сходинок. Повний привід доступний опціонально всім модифікаціям крім базової.
Peugeot мають намір почати продажі майже в усьому світі. Згадується близько 50 країн. В Європі реалізація стартує в травні. Є ймовірність, що кросовер добереться до покупців з Росії.
Опубликовано: 20.02.2012 12:05

Peugeot 4008Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia