Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Хочете купити старий автомобіль?

Хочете купити старий автомобіль?

Був проведений тест Technischer Uberwachungsverein. Його метою було визначення дефектів або проблем в надійності б / в автомобілів.
Очевидно, що кожне авто проходить регулярний огляд в перебігу своєї «життя».
До того ж, якщо не буде отримана оцінка нешкідливості для навколишнього середовища, автомобіль може бути прибраний з дороги. Тому даний тест користується значною популярністю, так як він покаже які машини можна вважати найбільш надійними.
Porsche 911 виявився явним лідером. Він має найменше проблем в усіх відношеннях. І незалежно від віку. Цей спортивний автомобіль на першому місці в рейтингу, так як у нього найменше число дефектів з величезного кількість розглянутих автомобілів.
Взагалі, Boxster і Cayman міцно тримають п'ятірку кращих рейтингів усіх вікових груп. Очевидно, справа не тільки в тому, що власники здувають пилинки зі своїх спорт-карів.
Доповідь був заснований на даних зібраних з 8 мільйонів загальних техоглядів з липня 2010 до червня 2011 років. Також стало відомо, що 27 відсотків 11-ілеток, 22 відсотки 9-ілеток і 18 відсотків 7-ілеток мають значні дефекти, які потребують капітального ремонту.
А серед автомобілів яким не більше трьох років на перше місце вийшла марка Prius від компанії Toyota

Опубликовано: 08.01.2012 23:38

Хотите купить подержанный автомобиль?Ваше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia