Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Honda Civic відмінно возить дітей

Honda Civic відмінно возить дітей

Нове покоління Civic ось-ось стане доступним для широкого споживання, але оновлення існуючої восьмої серії сприймаються на ура, йдуть в ногу з часом, і не засмучують в плані обсягів продажів.

Тим не менш, досвідчений покупець чекає новинку і справедливо сподівається, що зробити показники автомобіля краще можливо не тільки загальним збільшенням вартості.

Водії, звичайно ж, найсильніше побоюються придбати автомобіль, який рівно і занудно перевозить сім'ї, справляється з багажем і покірно виконує вказівки екосистем, які не дають мотору показати себе у всій красі.

Новий Civic виглядає більш притиснутим до поверхні землі. Колеса поставлені широко. Все це, вже само по собі, здатне утримати увагу. Седан дуже віддалено нагадує високотехнологічне творіння, але його аналог хетчбек неможливо назвати нудним, оскільки динаміка читається скрізь і проявляється навіть крізь товщу елементів сімейного типу.

Перевага надається зручності в плані посадки і висадки пасажирів, але трохи пригнутися, все-таки доведеться. Але всередині дуже і дуже просторо.

Місця в салоні багато, дах далеко не низька (не дивлячись на оманливу зовнішність). До того ж, ззаду з комфортом зможуть сісти три пасажири, так як центральний тунель невисокий.

Інтер'єр можна назвати оригінальним, обробка якісна. Рульове колесо дуже зручне у використанні і обтягнуте шкірою.

Опубликовано: 23.12.2011 22:55

Honda Civic отлично возит детейВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia