Читай.net     
♦ Авто-недвижимость

Названо найбільш популярні автомобілі

Названо найбільш популярні автомобілі

За підсумком майже минув 2011 року серед найбільш популярних марок автомобілів на ринку б / у авто виявилися Mercedes, Volkswagen і ВАЗ. Інформація була зібрана, оброблена і опублікована експертами сайту AUTO.ria.ua.

За оцінками з, з початку поточного року через найбільший сайт купівлі / продажу автомобілів було продано більше 22 тисяч авто виробництва ВАЗ, 12 тисяч автомобілів Volkswagen і більше, ніж 10 тисяч б / в машин Mercedes.

Opel не увійшов до трійки лідерів, тим не менш, ця марка з незначним відставанням розташувалася на четвертій позиції. Загальний обсяг продажів склав 8 з половиною тисяч автомобілів.

Цей сегмент ринку можна назвати відносно стабільним і передбачуваним. Так як, приміром, у другій частині «гарячої» десятки не відбулося жодних змін крім однієї марки.

Автомобілі французького концерну Renault поступово набирають популярність, так як цієї марка перебралася вгору на одну позицію в загальному рейтингу.

Нижче представлений повний список найбільш популярних автомобілів б / в:
ВАЗ, Volkswagen, Mercedes, Opel, Daewoo, Ford, BMW, Toyota, Renault, Mitsubishi.

Експерти відзначають, що список не можна назвати повністю об'єктивним і точним, тому що в ньому немає позиції одного з лідерів продажів нових авто в Україну - марки Hyundai. Очевидно, з часом ситуація вирівняється і знайде своє відображення на рикну б / в автомобілів.

Опубликовано: 22.12.2011 21:00

Названы наиболее популярные автомобилиВаше имя/Ник:

Комментарий:Перегрузить

Комментарии Комментарии:
bitstarz australia